Mechanické opravy vozidel Praha
Úvod > Co děláme >

Mechanické opravy vozidel

Mechanické-opravyAutomobil je komplexní soubor součástek, dílů a mechanismů. Pokud jedna součást přestává pracovat na 100%, působí negativně na napojené díly. Proto při každé závadě hledáme nejen její příčinu, ale také možný další vliv na jiné součástky. O všech zjištěních Vás hned informujeme.

 

Provádíme všechny druhy mechanických oprav vozidel. Rádi Vám také poskytneme konzultaci k podezření na závadu. Zkrátka jakmile máte pocit, že s Vaším vozem není cokoliv v pořádku, někde něco bouchá nebo skřípe, s důvěrou se na nás obraťte.

 

Jaké jsou nejčastější závady a jejich projevy?

 

  • brzdy jsou na autě to nejdůležitější pro bezpečnou jízdu. Pokud cítíte při brždění vibrace pedálu, ozývají se divné zvuky a auto hůř brzdí, co nejdříve nás kontaktujte. Provádíme komplexní opravy brzdového systému včetně údržby a prevence.
  • tlumiče slouží nejen pro pohodlnou jízdu, ale hlavně pro optimální chování vozidla při brždění. Pokud jsou v optimální formě, udržují permanentní kontakt pneumatiky s vozovkou a rovnoměrné zatížení pneumatik, což předchází jejich předčasnému opotřebení. Tlumiče v dobrém stavu zároveň předcházejí vzniku takzvaného aquaplaningu. Jakmile vozidlo v zatáčkách odskakuje do strany, při průjezdu přes nerovnosti se pohupuje, pak je čas na kontrolu tlumících prvků vozu.

Potřebujete pomoct nebo poradit? KONTAKTUJTE NÁS

 

NAŠI ZÁKAZNÍCI

zivot_detem legrand sbd
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.